První bitcoin cashback portál

Za každý nákup Vám vrátíme až 25% v kryptoměně Bitcoin.

Zaregistrujte se zdarma

Najděte a zakupte zboží ve svých oblíbených obchodech

Po nákupu Vám pošleme odměnu v kryproměně Bitcoin

Přihlášení

 

Nejvýznamnější obchody

5%

zpět z nákupu

4%

zpět z nákupu

10%

zpět z nákupu

8%

zpět z nákupu

8%

zpět z nákupu

8%

zpět z nákupu

15%

zpět z nákupu

4%

zpět z nákupu

1%

zpět z nákupu

15%

zpět z nákupu

8%

zpět z nákupu

5%

zpět z nákupu

previous arrow
next arrow
Slider

Chcete nakupovat z pohodlí domova a k tomu se nechat za nákupy odměňovat? Nakupujte a získejte za každý nákup provizi v podobě kryptoměny Bitcoin.

Získejte bitcoiny zdarma

Jak by se vám líbilo nakupovat, a ještě za každý nákup získat odměnu a ne ledajakou, ale rovnou v bitcoinech? Pojďme si představit všechno pěkně po pořádku a hned se dozvíte, jak na to.

Co je Bitcoin?

Bitcoin (BTC) je první digitální, virtuální, elektronická či tzv. kryptoměna na světě, která se od té tradiční měny liší především tím, že neexistuje ve fyzické podobě.

Jednoduše jde o zcela svobodnou digitální měnu, která je decentralizovaná, tedy nepodléhá žádné bance, státu ani jiné instituci a o transakce i její vytváření – těžbu se starají členové bitcoinové sítě. Transakce nemají žádného prostředníka a probíhají okamžitě a přímo.

Bitcoin je zcela bezpečná měna zajištěna kryptografií a šifrováním, takže jí nelze prolomit, padělat. Transakce jsou zcela anonymní, nikde neuvádíte žádné osobní údaje, neplatíte žádné či jen minimální poplatky a uživatelé mezi sebou komunikují přes internet.

Bitcoiny je možné bez problémů směnit na jakoukoliv běžnou světovou měnu.

Jak můžete Bitcoin získat zdarma?

Bitcoiny můžete získat přímou těžbou, která je však náročná a je k tomu potřebný speciální těžební systém, dále je můžete nakupovat na burzách, prostřednictvím bitcoinmatů či měnit ve směnárnách.

Ale Bitcoin lze získat i zcela jednoduše a zdarma, a to přes náš cashback portál!

K jeho získání stačí nakupovat z pohodlí domova, tak jak jste běžně zvyklí na webech třetích stran (alza.cz, kasa.cz, aliexpress.com atd.) akorát s tím rozdílem, že nákup uskutečníte přes náš web.

Za každý takto uskutečněný nákup získáte procentuální provizi formou bitcoinů na vaši bitcoin peněženku.

Pokud bitcoin peněženku ještě nemáte, stačí si jí zřídit snadno a rychle přes náš link na coinbase, kde za zřízení dostanete ještě bonus zdarma 10 USD v bitcoinech.

A to se opravdu vyplatí, co říkáte?

Našim cílem je pomáhat zákazníkům získat bitcoiny zcela jednoduše a zdarma, kdy zákazník nakupuje produkty a tím, že nákupy uskuteční přes náš web, získá ještě odměnu formou provize, která dosahuje až 25 % v Bitcoinech z ceny uskutečněného nákupu.

Investujete do bitcoinu, ale nebude vás to stát ani korunu!